El-hb.pun.pl Extremalna Liga Haxball'a (CZYTAJ INFORMACJE!)

Najlepsza Liga Haxball'a czyli Extremalna Liga Haxball'a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-10-13 19:50:38

★LaPulga★

Administrator

6530319
Zarejestrowany: 2011-10-13
Posty: 19
Punktów :   14 

Zasady!

1.Mecze trwają 2x10min
2.Mecze Odbywają się na stadionie vHUGE już niedługo dam link!
3.gra się 4vs4 (minimum 2vs4 jeśli jest zawodników tylko 1 to Walkover)
4.Zabrania się obrażania podczas meczu
5.nie wolno używać żadnego Wulgarnego Słownictwa
6.Obrażanie lub przeklinanie itp. będzie nagradzanie za mniejszy wulgaryzmy żółtą kartką a za większe od razu czerwoną żółta kartka+żółta kartka=Czerwona Kartka po czerwonej kartce masz tak jak w piłce nożnej zawieszenie na 5 dni(ban)
7.Niezarejestrowani zawodnicy mogą grać tylko i wyłącznie w sparingach
8.Trener decyduję i zawodnicy nie słuchający trenera i sędziego podczas meczu mogą zostać zawieszeni przez trenera(trener musi udowodnić to przesyłając mi jakiś film lub screen na gg:6530319 lub na Pw)
9.trener może wprowadzić nieograniczoną liczbę zmian (można także wykonywać zmiany powrotne ,ale w następnej połowie)Zmiany odbywają się hokejowo (kiedy się chce)
10.na forum także nie można używać przekleństw ani innych wulgaryzmów
11.na Mecze umawiamy się za pomocą PW(prywatna wiadomość) lub gg
12.KONIECZNIE gramy z takim samym nickiem jak na forum
13.Trener gdy umawia się z drugim na mecz to ustalają który nagrywa i wsadzi na: http://www.haxballtube.com/ (mogą oczywiście obydwoje nagrywać jeśli chcą) gdy skończycie mecz piszecie mi na gg lub PW jaki był mecz(czyli która drużyna grała z którą drużyną) i przesyłacie link z http://www.haxballtube.com/ gdzie jest wsadzony wasz mecz ja wtedy to dodaje i już.
14.ile się ma rezerwowych na ławce(spectactors) ustawiają trenerzy czyli jak np. jest na 12 osób room to jedna drużyna może mieć 2 rezerwowych a druga też 2 ,ale to tylko przykład.
to na razie tyle jak będa watpliwosci to poprawię to.
15.za wygraną dostajemy 3 pkt za remis 1pkt a za przegraną 0pkt.
16.gdy po 20 minutach nadal jest remis kończymy grę z remisem ale inny przypadek jest w meczu pucharowym ,w meczu pucharowym robimy dogrywkę czyli 2x5(2 połowy po 5 minut) jeśli nadal będzie remis ustawiamy piłkę w polu karnym i na zmianę jak to w karnych kopiemy piłkę która drużyna pierwsza uzyska 5 trafionych karnych (lub co najmniej 3,a przeciwnicy np.2) wygra

Ostatnio edytowany przez YeeneyPL (2011-10-13 20:08:47)


Najlepszy Napastnik In The World
Asysty:Baaardzo dużo
Podania:Jeszcze więcej
Gole:(Ta Liczba Była za duża ,więc została Usunięta) xDD
Jestem The Best xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nidapinczow.pun.pl www.fpus.pun.pl www.sor.pun.pl www.filozofia.pun.pl www.tirup2010.pun.pl